Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb HP 6100 nejde nic nainstalovat.

Starší ntb HP 6100 nejde instalace W XP hodí chybu i386 kdcom.dll když jsem spustil instalaci Xubuntu tak se normálně načte volba jazyka začne se načítat dal už na nic nereaguje jenom na tvrdej restart,to samý při spuštění live.HDD v UBCD stav OK co s tím může bejt? Ntb hlasil při startu HDD eror, ale v tom UBCD je v pořádku.

Takže teď mám ten ntb doma ,test v UBCD HDD-ok ,RAM-ok,když dam instalační CD W XP tak mě to při instalaci vyplivne soubor VGA sys je poškozen, Xubuntu se akorát načítá po odkliknuti jazyka CZ a to je tak všechno, pak se to sekne takže je v haji VGA?

Takže je asi ko instalace Xubuntu se pokazdy sekne zamrzne kurzor a ntb nejde ani vypnout pouze vyndáním baterky,s tím Live Xubuntu to po mě chce nějaký přihlašovací heslo což je nějaká hovadina a tím pádem přes to ani neprojdu protože tam žádný heslo není.

No jenže ten je v UBCD ok tak nevím a problém je i s Live CD který se nenačte a hodí to to přihlasovací heslo což je blbost a do Xubuntu se tím pádem nedostanu.

(známej má doma HDD IDE otázka jestli to má cenu tam vozit když by to bylo něco jinýho,ulilita výrobce by to snad měla poznat když je ten HDD v háji navíc jak jsem ho sformátoval a projel diagnostikou tak už to tu hlášku error HDD nehází)

otázka jestli to má cenu tam vozit

HDD error hodí notebook ak je S.M.A.R.T už v "červených". Ak inštalátor hlási poškodené súbory pri inštalácii a máš istotu, že HDD je OK, ukazuje to na problém z RAM. Viac by vec ozrejmil dôvod, prečo sa inštalácia vôbec robila (aké problémy s tým boli predtým).

Tak já ho dostal s rozdrbaným Linuxem takže problémy byly že se sekal system a vůbec nefungovali videa který dřív běhali v pohodě a právě jako první jsem otestoval HDD později i RAM a vše podle UBCD OK,když dám instalaci Xubuntu tak to prostě vytuhne v různých částech instalace nebo to ani nenajede to samí Live,včera jsem zkusil ty XP a to skončilo tou hláskou,je to sice stará plečka ale skoda vyhodit kdyby to měla bejt nějaká blbost,jako HDD,RAM co by se dali koupit za pár šupů z Aukra.

no zkusím prohodit ten HDD ,jestli to bude tím pak UBCD funguje z 50%

Takže ntb sice jede jenže při startu to zůstávalo občas viset na tom vítejte a dál nic rozjelo se to ca po 10 minutách,tak jsem přidal ještě jednoho uživatele a pak najel ten výběr a po odkliknutí to najede pak vše v pořádku jenže když se dá vypnout tak se ani nevypne běhá tam vypínání půl hodiny.Takže asi bude v hajzlu ten HDD i když se tváří že je OK....