Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno černá obrazovka

Dobrý den. Píšu z mobilu takže začnu psát bez diakritiky. Dnes jsem si komplet resetoval notebool. Pri instalaci win 7 ultimate slo vse ok a pri dokoncovani! :( uz jsem myslel ze budu moct zacit vse instalovat- se zobrazila nejaka chyba pri overovani ani jsem nestihl dat ok a od te doby co zapnu notbuk tak se zobrazi cerna obrazovka a ptom to preblikne na cernou obrazovku(trochu jiny jas) a vlevo nahore tam je jenom _ jako kdyz mate cmd.exe tak kdyby jste mohli psat. A furt to blika 1s to s tim _ a 1 sek. Prazdno nevim co stim! :( kdyz dam f4 recovery delato jako by nic a f2 to nastaveni nevim co to je bios? To mi jde ale asi nepomuze. Fakt potrebuju pomoct lidi kdyby jsem to rekl rodicum mysleli by si ze na tom caruju. Ten reset notbuku jsem delal bez recovery cd protoze nevim kde je uz jsme to doma s rodicema hledali. Myslim si ze by se dalo rict ze jsem bez oper. Sys.

Mama ma ve firme IT co mi rozslapal notbuk kdyz mi odesel hdd delal mi to asi kvuli tomu ze ja nemam nejake to cd od notbuku. Jo a taky mame instalacni disk win 7 ofiko tak myslite ze kdyz to tam dam ze to pujde nainstalovat?

Mama ma ve firme IT co mi rozslapal notbuk

a další pecky - na něco takového neexistuje rozumná odpověď.
celou dobu není jasné z čeho instaluješ, proč zrovna kradené ultimate, kde se z disku vypařil recovery oddíl, jestli obsahuje dvd mechaniku.
třeba máš nějakého známého se stolákem a stejnou verzí windows, co je neukrad. měl by mít instalační dvd, aktivuješ svým productkey.
dá se stáhnout i neaktivované iso, musíš doufat že je čisté, když sis notebuk nechal rozšlapat.

Ten hdd mi odesel pred pul rokem. Prosim hodite sem odkaz na to iso? Ja jeste zkusim to cd win7 ofiko jestli pujde. Jo a zkistil jsem ze kdyz tam mam cernou obrazovku a zmacknu Esc zobrazi se nejaka cervena nabidka tam jde otevrit nejaky Grub command line mozna kdyby jste mi dokazali sehnat nejaky prikazy ktere by tam dali recovery nebo ja nevim co.

Tady se ukazuje totální neschopnost rádců. Měl jsem na pordna.net několik dotazů a pokaždé mi ''rádci'' poradí asi tak jako dospělí člověk když řekne dítěti právě narozenému aby udělalo salto. U každýho dotazu ketý jsem sem dal mi tato poradna nikdy nepomohla -> pokaždé po svém. Doufám že si neříkaté profesionálové. Opět jste mi nedokázali pomoct a musel jsem dělat vše po svém.