Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uvažuji o koupi Hall3000 herní sestava MČR (z těch 3 variant ten první modrý) bude to stačit na hry

Ahoj, v PC komponentech se moc nevyznám, nevím co k čemu padne, co navzájem nebude dělat paseku. Tato sestava mě podle mého uvážení celkem zaujala.
Cena tak nějak odpovídá konkurenčním sestavám a bohužel pokud někdo napíše, "za ty prachy si složíš 1000x lepší stroj" tak jsem v řiti :) Pač jak jsem psal, nevyznám se co k čemu :)
Pokud by mě někdo chtěl poradit nějaké herní PC okolo 20tis budu rád :)
Koukněte přece jen na tuhle sestavu
http://www.czc.cz/hal3000-herni-sestava-mcr/158428 /produkt

Procesor
Typ procesoru: Intel Core i5 (Haswell)
Model procesoru: 4460(3.2/3.4GHz)
Frekvence procesoru [MHz]: 3 200
Počet jader procesoru: 4
Paměť
Typ paměti: DDR3
Frekvence paměti [MHz]: 1 866
Velikost operační paměti [GB]: 8
Maximální operační paměť [GB]: 32
Úložiště
Optická mechanika: DVD±RW/RAM
Typ pevného disku: Hard Disk Drive (HDD)
Velikosti úložného prostoru (součet) [GB]: 1 000
Ot./min pevného disku: 7 200
Počet pevných disků: 1
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Výrobce grafického čipu: NVIDIA
Velikost grafické paměti [MB]: 2 048
Síť a komunikace
Typ síťové karty: GLAN
Rozhraní/porty
DVI: Ano
HDMI: Ano
USB 3.0: Ano
Počet portů USB 3.0: 4
Počet portů USB 2.0: 2
Operační systém
Operační systém: Windows 8
Fyzické charakteristiky a napájení
Barva: černá
Klasifikace: MČR, stolní PC
Dle využití: Herní
Maximální výkon zdroje [W]: 500

Mockrát děkuji za případné příspěvky :) a prosím nerejpat, opravdu nejsem extra odborník :) Děkuji a přeji krásný den

Ve kterém ? V czc mi chlapík řekl že mají jen sestavený sety a nebo ať si to objednám všechno zvlášť a když jsem chtěl s něčím poradit tak se mi zasmál a řekl že pc neskládá že je tam od toho aby prodal sestavy :D a třeba electroworld atd tam to samé ..

Dokázal by jsi mi sestavit ty sám jako asi odborník na sestavy něco z toho czc ? .. Ideálně kolem 20 tisíc, aby to zvládalo hry dnešní doby .. a za ty penízky něco všechno spolu kompatibilního a asi co nejvýkonnějšího co by šlo .. :) já sám se moc nevyznám takže asi tak :)

a nějakou další variantu by jsi mi mohl nabídnout ? třeba další ze všech požadavků kladu na hlučnost skříně ... tzn. větráky atd ? grafická karta je teda super jak jsem pochopil že ? disk by jsme možná mohli dát jen třeba 500 gb pokud by se dalo ušetřit a třeba přidat trošku na hbitosti a výkonu, mám exterku 750 gb takže filmy a hudba atd mám tam ... tohle bych chtěl vyloženě na hry ..
P.S. - třeba zdroj co jsi mi tam dal Seasonic S12II-520W (SS-520GB F3) 80Plus Bronze tak na CZC nemají ... nevím podle čeho vybírat zdroj .. jaký jde, jaký nejde atd ,, děkuji za trpělivost

jen prý R9 280X trochu topí a nebylo by zlé tam dát nějaké větráky navíc ... mohu se pozeptat, podle čeho vybírat, jaké pasují jaké ne atd ? .. jak jsem říkal, mám rád tichý chod, takže co nejméně hlučné .. chtěl bych se celkem vejít do 24 tisíc této sestavy .. děkuji mockrát

+ ještě jeden dotaz ... na hraní her dnešní doby far cry 4, watch dogs, assasins unity atd ... jaký op. systém ? v NTB mám 8.1 ... je to dobrý .. ale jakmile jsem chtěl nějakou hru tak pořád problém .. ais bych víc věřil těm Win 7 že ? ..