Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítko na zapnutí

Zní to opravdu tak, jako bych byl ta největší pc * lama *, ale je to pravda, objednal jsem pc z kanceláře, a nějak nemůžu najít Power tlačítko na zapnutí. Počítač se sám zapl po připojení do síťě, potom jsem ho vypnul. Tři lidi nad tím dumali a nic jsme nevymysleli.

Text jako kráva, jež se zobrazil před vložením vašeho duchaplného dotazu:

Vložit nový dotaz

V archivu poradny najdete řešení mnoha problémů a s velkou pravděpodobností i toho Vašeho. Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).

Věnujte trochu pozornosti formátu textu. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky či čtyři různé smajlíky. Než dotaz odešlete, přečtěte si ho po sobě ještě jednou a zkuste opravit případné gramatické chyby.

Nevkládejte obrázky ve formátu *.bmp ani obrázky celé obrazovky místo chybových hlásení (na zachycení obrázku aktuálního okna slouží Alt+PrnScr - viz návod). Obrázky můžete nahrát na libovolný image hosting nebo přímo sem.

Své konkrétní dotazy, požadavky na odsouhlasení či návrh PC sestav směřujte do kategorie "PC sestavy". Přitom se držte osnovy, uvedené zde.

Na problémy ohledně (nejen) PC her máme samostatnou poradnu hry.poradna.net. Směřujte proto své herní dotazy tam.

Pokud se vám podaří problém vyřešit, podělte se o postup řešení s ostatními. Registrovaní uživatelé by navíc měli svůj dotaz po jeho vyřešení označit jako vyřešený - k tomu slouží ikona zelené fajfky pod dotazem.

Uvědomte si, že lidé, kteří zde radí, tak činí dobrovolně a bezplatně. Slova "prosím" a "děkuji" rozhodně nejsou zbytečná.

Pořád nic?

To byla záhada, kryt jsme měli oddělaný, ale tlačítko bylo zapadlé, proto nebylo k nalezení.
Můžu se ještě zeptat, vše mám zapojené, počítač do sítě, monitor ve VGA vstupu na grafice, klávesnici, myš.
PC zapnu, ale nic nevidím, monitor je určitě funkční, i ten počítač byl odzkoušený, nevíte kde by mohl být problém ?
Za ten zapadlý vypínač nejspíš může DPD, jestli s tím nějak špatně zacházeli, možná něco odpojili, ale vše jsem překontroloval.

Díky

Monitor byl samozřejmě zapnutý, vyzkoušel jsem ale pro jistotu druhý, jak VGA, tak DVI vstup. Integrovaná grafika tam má stejně nějaký prehistorický vstup, takže přišla v úvahu ona 6600gt. Grafická karta je tam nadoraz, paměti taky, do CPU se bojím drbat, mám špatnou zkušenost s jejich chladiči.
Mrknu na tu kabeláž.

Aha,tak to jsem blbě pochopil.Jede to tedy vůbec i bez monitoru?Tedy naběhnou ventilátory,zapne se klávesnice,je slyšet pevný disk nebo dokonce úvodní zvuk Windows?To by pak asi byla chyba jen GK.Jinak to může být zdroj,deska,GK.Pípámí při startu žádné? CPU topí?Pokud máš možnost zkusit jinou graf.kartu,byla by to nejrychlejší možnost hledání závady.A na monitoru není nic,ani kurzor nebo nápis No signal?
Zkus najít problém i zde:http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_pocitac.ph p