Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto vypadává zvuk,pomůže jen restart

Prosím někoho o radu! Po zapnutí počítače mi po různě dlouhé době vypadne zvuk. Windowsácké zvuky jdou (mám XP), ale po kliknutí na track se otevře winamp a hned zmizí...filmy jdou bez zvuku.Pomůže pouze restart, ale stejně se pak situace opakuje.Počítač je sice starší, ale nikdy to nedělal,v čem je problém? Poraďte prosím, hrozně mě to točí.Díky.

Ovladače i DX jsem přeinstalovala a nic se nezměnilo.. Možná je to těmi instalacemi tak přemýšlím o Obnovení systému. Potřebovala bych ale vědět, co všechno se vrátí do původního stavu. Zmizí i např. přijaté soubory atd.?