Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční mikrofon Steelseries Siberia V2

Zdravím lidi.
Koupil jsem si sluchátka Steelseries Siberia V2, když je zapojim do pc ze zadu, tak mi sluchátka fungují, ale mikrofon ne. Když je zase zapojim z přední strany pc, tak fungují jak sluchátka, tak i mikrofon. Jenže ta kvalita zvuku ze sluchátek je strašná. Ví někdo jak udělat, aby mi mikrofon šel, když je zapojený ze zadní strany case? Díky moc za rady.

né, nikdo to neví,

musíš tomu prijít na kobylku sám,

malá napoveda: to se instaluje driver chipsetu, pak driver zvukovky a pak se skoumá co konfigurační panel zvukovky umí, mnohdy je tam celkem mnoho voleb, smúlou je že existuje celkem dost modelú zvukovek a jejich konfigurační panely se celkem dost liší, pokud je ten Tvúj panel na Tebe moc složitý, nekoho požádej

.... :puff: