Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrčící zdroj. Důvod reklamace?

Ahojte, nemáte prosím někdo zkušenosti s reklamací zdroje, jehož větrák začal dělat hlasitou neplechu? Koukal jsem na film a nejdnou začal jít z PC zvuk, jako když se něco dostane do větráku, zkontroloval jsem je, no je to zdroj. Asi ložisko nebo co. Když jsem ho vyndal, zkontroloval a zapnul jevil se v pořádku ale pořád malinko hučí. Otázka, je to na reklamaci zdroje? Podotýkám že je na něj záruka ještě celých 13 dní :)) Díky

No na chod to vliv nemá tak nevím, nevím.Kdysi jsem si nechal stavět PC a chcipnul tam před koncem záruky ventilátor od case ktery byl jeji soucasti a s reklamaci jsem neuspěl ohaneli se ze to je jak u baterii s tou zárukou,vzhledem k ceně novyho jsem to dál neřešil i když dle mého záruka je 2 roky na komplet.