Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova windows 8.1 nejde ....

Ahoj mám menší problém.
Chtěl jsem si dát můj notebook asus k75v do továrního nastavení ale když jsem si dal "Úplné smazání a přeinstalace Windows" tak mi to píše ať vložím instalační medium nebo medium pro obnovení a restartuju system, jenže při zakoupení jsem k ntb žádný disk na obnovu nedostal .. nevíte jak mám postupovat ? děkuji mockrát

vieš ona obnova do tovarnych nastaveni sa nespušta z bežiaceho systemu , to očo si sa snažil je mrkvosoftia napodobenina a inak mi tiež neni jasne ako to vlastne mysleli stym zmazanim a prepisanim sameho seba

- Co to placas, tyto typu ASUSu, jsou konifigurovany s Windows 7 ne s "windows 8" a "NE" <OEM> klic mu opravdu s windows 8 nepojede.

čo seno žere

- Podle tvych prispevku, pujde spis o tvuj pripad.
- Takové hovadiny a naschvali si rad svim spoluzakum, ne normalnim tazatelum.

osliku SN

- Nevim v jakém oboru pracujes, ale bude to spis neco s "LOPATOU"

w8 plati aj na W8.1

- Pletes si jabka a hrusky, tak jako instalaci a update, ocividne o tom vis veklé hovinko...
- Skomolenininy co zde predvadis, jsou jen nake kozi zvratky, co jsi sis nekde precetl na seznam.cz nebo jinde na WANu.

- Jenomze ty LOPATO, on ma "OEM" windows 7, tak se radeji vrat ke krumpaci.

- Jak rikam, hadas se z nakych vyctenych TROTLOVIN, nic nevis, jen neco jsi vycetl = VYCTENA TESANA PRAVDA
- Kdyz o tom vis opravdu hovno, tak se poves za koule do pruvanu a tise mlc.

tebe bych nedal ani baterku

- To uz ani nemuzes, v servisu uz nejsem rok, ted uz zastupuj jen naseho PDG...

- A uz si v hlave udelej poradek, jelikoz stale nechapes, ze na NTB s OEM "WIN7" si ani win 8 ani win 8.1 zkratka zadnou aktivaci z BIOSU nevytahne ani OEM odil na HDD nevytvori.

PS: Jinak baterky se u nas nemeni.