Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit ve Windows 7 defaultní zařízení pro přehrávání

Zdravím potřeboval bych poradit. Koupil jsem si nové sluchátka Razer Kraken Pro. Mají jednu vadu na kráse a to že mikrofon snímá zvuky ze sluchátek např když mám puštěné video, hudbu či hru ostatní na Skype nebo na TS to slyší. četl jsem fora a zjistil jsem že by mohlo pomoci přenastavit v zařízení pro přehrávání z reproduktorů na sluchátka defaultně ale nejde to, ikonu sluchátek mám šedivou a píše nezapojeno proto bych potřeboval pomoc jak to nastavit z reproduktorů na sluchátka, nebo jestli máte jinou radu či pomoc ohledně mého problému. předem díky za pomoc a rady.

teď jsem si to takhle nastavil ale pořád je to slyšet ale jen když je aplikace vážně hodně nahlas a myslím že to nevyřeší žádně přenastavení protože ten mikrofon je příliš blízko tak hlasitých sluchátek. Jediné štěstí je že to volající neslyší při hraní her no a na písničky a videa si budu muset mutovat mikrofon hold se nedá nic dělat každopádně díky za radu.