Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte prosím grafickou kartu

Dobrý den. Mám prosbu,reklamoval jsem PC,kde byla zjištěna vadná grafika a mám si vybrat novou. Dřívější stála 5340 kč (takže je jasné že do téhle ceny se musím vlést). Kupoval jsem to myslím před rokem a ceny se možná posunuly a já teď nevím jestli vybrat tu samou nebo jinou. Poraďte mi prosím nejlepší do zbytku sestavy,ať jí utáhne zdroj a zbytek PC (8 GB RAM,Intel i5 4440,Enermax 500w). Dřívější karta byla MSI R9 270x HAWK,nevadí mi když to bude Nvidia. Předem díky. (jo a musí to být u CZC)

Jo tak,no hry často podporují spíše Nvidii a slyšel jsem , že Nvidia teď jede s Ubisoftem a celkově ty hry slavnější si myslím že by na tom mohly být lépe s optimalizací. AMD má na druhou stranu časem Mantle. A u Nvidia jsem se dočetl,že to má nějaký Adaptive V-sync , to dělá co ?