Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem končí mi SIM karta Slovenský operátor bez viazanosti kde je možné minúť kredit?

končí mi EASY karta Slovenský operátor bez viazanosti kde je možné minúť kredit? Pretože si už na tejto SIMke nechcem, dobíjať ďalej. Mám tam už aj drahší internet ten ešte dobehne. Proste všetko napriek tomu potrebujem streliť za pár dní cca 13 € = dosť. Viem že sa dajú kupovať SMS lístky, parkovné ... Poradte čo ešte . Aby som to zmysluplne minul. Jedná sa o slovenského operátora!

Ďakujem.

dá sa takto minúť kredit napríklad Android Market /Obchod - ako to funguje dá sa platiť SMS , či to funguje na princípe prevodu z účtu ? Kúpiť trebár navigáciu do mobilu / tam bude 13€ asi málo !
Viem ,že sa dajú kupovať SMS MHD lístky,parkovné, poistka pri cestovaní, SMS na charitu.
Nemyslím hry ale nečo zmysluplné.