Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou na jiné desce.

Dobrý den,rád bych se zeptal na problém,který mám s grafickou kartou ati 7850.Měnil jsem základní desku G31M-S socket 775 za P 965 neo-FV2 a vše je v pořádku až na grafickou kartu která se roztočí,ale obraz nenaběhne.Karta je ve staré desce funkční,jelikož deska zobrazí bios,ale nemůžu dále ,protože přestali fungovat usb porty.Zdroje mám doma 3 od 400W do 650W a zajímavé je,že jsem našel starší kartu doma a ta na desce funguje,tak nevím co si myslet kde je chyba.Za každou radu předem děkuji.S pozdravem Olin.

Mám tady eurocase 450W vím že je to krám,ale fungoval s ní rok,pak tu mám seasonic 400W 80% účinost a ještě eco+ ten je týden starý a má 650W.Na staré desce mi karta funguje (jelikož se mi zobrazí bios) ale jak jsem psal nefungují mi u ní usb porty a nové desce nic.Našel jsem doma ati x1550 a jede.

Ta P965 Neo-F V2 je o generaci starší než ta, co ti odešlo USB. Pravděpodobně půjde o nějaký problém s kompatibilitou. Můžeš zkusit s tou X1550 aktualizovat BIOS na nejnovější verzi (ale je otázka, zda to pomůže). Spíse bych (pokud se na té staré opravdu jedná jen o USB) dokoupil PCI USB řadič (nejlépe s NEC chipem) a zkusil nadále provozovat tu původní desku:
http://www.alfa.cz/product.php?eid=1051400860A30X0 TXP

Zdravím,tak jse vyměnil desku za Asus P5B a narazil jsem na další problém.Karta mi už funguje,ale po dost výrazném kolísání fps jsem zjistil v Gpu-Z že karta je zapojená ve x1 1.1,po vložení starší ati x1550 mi Gpu-Z ukazuje x16 1.1,myslím že to je ten problém,bohužel nevím jak ho odstranit,tak zde prosím o radu.Děkuji.