Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vymazání ikony v lišty

No tak to vezmu pěkně od začátku. Poté co jste mi poradili ať profoukám počítač vysavačem, tak jsem to udělal. Něco jsem nejspíš omylem vysál a PC nejelo. Dali sme to do opravny a zaplatili něco málo přes 3.000 :-*. Vyměnili mi celý procesor a Windows. Teď se mi dole na liště objevuje červená ikonka s křížkem, že OC může být ohroženo. Je to jen kvůli tomu, že mám zakázané aktualizace. Ta ikona zmizí jen tehdy, když je povolím. Já je nechci povolit a zároveň ikonu oddělat. Jak na to? Děkuju za pomoc.

za málo, bez tebe by tu ani nebyla sranda.

ale zkus si představit, že vysavač se doopravdy používá na zaprášené krámy - já to v práci dělám, ale ne pod napětím - proto mi nejde do plyšové hlavy, proč se to v tvých rukách vždycky nějak zvrtne. jsi si jistý že to byla letos poslední oprava pc, je teprve únor... ?

Něco jsem nejspíš omylem vysál a PC nejelo. Dali sme to do opravny a zaplatili něco málo přes 3.000

to si si vysal procak z patice? :-D akoze toto je uz aky hardcore.
T.I.P mam pre teba tip. ak chces usetrit mame peniazky a nervy, uz s tym PC take necvic. Alebo si zober ponaucenie. Ak by som ja vyexperimentoval daco s PC, co by vyslo na 3.000, to by bolo doma fukotu ]:)

neber to v zlom, ale treba vediet, kde mame svoje hranice a kde zacina holy (a mozno aj trochu zbytocny)experiment...V oprave by ti ten PC "prefukali" za 2-300Sk...