Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladič grafárny

Zdravím, dělal jsem takový novoroční úklid v PC a nestačil sjem se divit. To že mi tam bydlel pavouk, to bych možná ještě chápal, ale ten ucpaný chladič od grafiky mi vytřel zrak.. Mám 5770-hawk.jpg a chci se zeptat, zda li se to dá nějak vyčistit nebo jak to vyčistit. Verze na obrázku odpovídá té mojí. Ati radeon HD 5770 series.. A mezi těmi žebry kvanta prachu. Děkuji za nápady a rady

ještě mě zajímá, jestli je ta karta dobrá nebo už mám šetřit na nějakou lepší.. někde jsem snad i viděl že měl někdo dokonce 2 tyto grafiky.. pomohlo by třeba přikoupení ještě jedné nějak rapidně na výkonu ? nebo je to kvůli dvoum monitorům nebo něčemu podobnému ?

jestli je ta karta dobrá

To snad musíš vědět ty. Pokud ti na to, co děláš stačí, pak dobrá je. Pokud nestačí, pak dobrá není.

pomohlo by třeba přikoupení ještě jedné nějak rapidně na výkonu

Rapidně ne, ale v některých hrách by to mohlo být znát. Počítej ale s tím, že k tomu je potřeba velice kvalitní deska, která tohle podporuje, výkonný procesor, který to bude živit, dobré chlazení bedny a kvalitní a výkonný zdroj, který dvě grafiky zvládne nakrmit.