Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvalé seknutí PC při hraní náročnější hry

Dobrý den,prosím o radu,při hraní náročnější hry např Far Cry 3 se mi cca po 5 minutách sekne pc a jediné řešeni je restart počítače,stává se mi to už delší dobu,proto už jsem pár věci jako (výměna chladiče na severním můstku,kompetní výměna case,lepší chlazení na procesor)řešil,ale stále bez výsledku.Při hraní Dragon Age 2,World of Warcraft,Heroes 6 jede vše v pořádku, pc jsem i testoval zátěžovým testem a s po necelé hodině byl pc stabilní- zde je nahled na informace včetně teplot www.nahraj-obrazek.cz prosím tedy radu od někoho kdo se s tímto problémem setkal a vyřešil ho

Sestava:

základní deska : GA-970A-DS3P
Procesor : AMD FX 8350
Paměť RAM : 2x 4GB Kingstom HyperX Blu 1600Mhz
HDD : 2x WD TB
VGA: Saphire AMD Radeon HD 7970
Zdroj : OCZ 750W
PCI Slot - Wifi TP-LINK TL-WN751N
Chladič procesoru : artic freezer A30
Chladič severního můstku :COOLERMASTER RT-UCL-L4U1 modrý
Case : Zalman Z11 Plus

Davnejsie so mal podobny problem ze iba v urcitych hrach to robilo rovnake problemi no a nakoniec bola chyba v RAM ze jedna znich bola zla.
Kamarat zas ked mal podobny problem tak u neho zase HDD bol zly, nasly sme tam vadne sektory.
Takze na tvojom mieste skontrolujem RAM a HDD. Ram skontroluj tak ze JEDNU vyber a skus hrat tie hry iba s jednou. Potom ich vymen a z dalsou skus hraat. A na tej kde ti to zamrzne tak je zla a mozes reklamovat :-(
HDD otestuj napriklad HDTune programom.