Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove paměti DDR2 PC nejde piská

Ahoj všichni prosím potřebuji radu, koupil jsem nové ramky DDR2 A-DATA 2x2giga 1066 předtím jsem měl 2x1giga 800mhz v jednom slotě a v druhém slotě 2x512mhz a v pohodě to šlo.
Jakmile jsem dal 2x2giga + 2x1giga tak počítač pustím jen PC zapíská a vypne se a tak furt dokola, ale jakmile dám do slotu 1 jednu 2gigovku a druhou do 3 tak to krásně jede s 4 giga ram z toho plyne že když nejsou spolem tak to jde ale prostě tenslot nezvládne ty ram nebo třeba zdroj ? ty ramky jsou http://www.czc.cz/adata-series-4gb-2x2gb-ddr2-800/ 49801/produkt jinak sestavu mám Gigabite m720-US3 graficka karta ATI radeon saphire 6790, AMD athlon 6400 3,2giga, zdroj evolve 500w prosim o radu ne že by mi ty rychlejši 4giga nestačili ale 6 je šest a když nemohu dát dvě dvougigovky tak časem nedam ani 8giga

No tak a skusal si dat tie NOVE 2x2 GB posunut o dalsi slot ?
No tak skus ich len posunut = daj jednu do DRUHEHO SLOTU a druhu do STVRTEHO SLOTU, a tiez mas dual chennel.
Mozno mas len zapraseny jeden zo slotov a preto to roby blbosti uz sa mi toto par krat stalo ze si doticny nevedel rady a pritom stacilo povysavat ten prach/vyfukat a uz to islo.
-----
A mimochodom tie RAMky co si sem poslal link su 800 Mhz a nie 1066, Ja mam v PC 1066 Mhz ram a vtedy som musel zvysit aj napetie v BIOS z 1.8 na 2.1 aby isly spravne.

Psal jsem že jsem daval špatny odkaz mám 1066 už jsem to zkoušel pokud to dám do 2 a 4 tak to jde ale ted jsem zjistil že když tam dám zpět ty stary ram 2x1giga + 2x512 tak uz to nejde taky ted už funguje jen 2 a 4 slot nevíte čím to muže byt ? Děkuji