Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fleska 64gb nejede

Dobrý den, mám flesku ADATA COO8/ 64 gb.. ,když jí strčím do usb normalně se načte, že se vše nainstalovala, ale když ji chci najit v tento pocitac tak se tam neukaze jedine kdyz kliknu na nu primo a koukam se tak vsude pise že je spravne nainstalovana, ale přitom nejde otevřit jako ve složče nevíte co stim prosim ?? :/ nebyla zrovna nejlevlejší :(

Ve Windows 7 a výš už flešky nemusíš bezpečně odebírat.

Dej start --> pravým na tento počítač --> spravovat --> správa disků, fleška by tam měla být, pokud tam je, zformátuj jí a přiděj jí nějaký písmeno, pak se ti objeví i v Tento počítač. Možná to půjde i bez formátování, aby jsi nepřišel o data, ale nejsem si jist ...

Ve Windows 7 a výš už flešky nemusíš bezpečně odebírat.

?

Pokud flešku vytrhneš při zápisu, máš skoro jistotu, že bude dělat problémy (pokud ji nezníčíš úplně, aspoň obvykle přijdeš o data). Tohle nejde ošetřit jedním řádkem v kódu Windows. Tohle je prostě vlastnost flešky, je úplně jedno, z jakého systému na ní zapisuješ.
Pokud si ohlídáš, aby zrovna neprobíhala komunikace s počítačem, pak při troše štěstí by ti to mohlo projít. Opět na to ale verze OS nemá vliv.

Popravdě, skoro vůbec tu ikonu nepoužívám, protože na to vždy zapomenu a ještě nikdy jsem žádnou flešku nezničil - možná mám jen štěstí. A když už si na tu ikonu vzpomenu, tak to v 99% případů napíše, že zařízení je stéle používané a to mě naštve, takže ji hned vyškubnu :-D Jinak, používal jsem Windows xp, 7, 8, 8.1, server 2003, server 2008 a server 2012, ještě kdysi jsem měl W 95, ale to jsem zase neměl flešku :puff: