Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Absolutní zpomalení OS po startu

Dobrý den, dnes ráno jsem zapnul NTB s Windows 8.1 (Build 9600) ale nedostal jsem se do ničeho, protože se mi operační systém hned po načtení příšerně zpomalí. Abych to lépe popsal - na vše jde klikat, ale po kliknutí to většinou nevyvolá žádnou reakci a pokud ano, tak za hodně dlouho. Už se mi to stalo párkrát, ale nebylo to tak dlouho přetrvávající. Tím myslím, že to stačilo vypnout, vytáhnout baterku a znovu zapnout. V dohledné době jsem neinstaloval žádné aplikace ani aktualizace OS. Našel jsem nějaké rady, ale mám problém se dostat do jakéhokoliv nastavení, protože ať na cokoliv kliknu, neotevře se to. A do osmičkového nastavení pomocí aplikace se nedostanu už vůbec, protože mi aplikace, z nějakého důvodu už půl roku nefungují. Nemáte někdo ponětí, co by mohlo být za problém? Děkuji.

- najprv skontrolovoat suborovy system na pripadne chyby - bud spustit cmd ako spravca a napisat chkdsk c: /f /r alebo pravy klik na ikonu disku C a vlastnosti-karta nastroje-skontrolovat-zaskrtnut obe volby (automat. opravit... aj vyhladat a pok...)-kontrola sa spusti po restarte (moze to kludne trvat aj hodinu prip. viac)
- povypinat blbosti po strate windows - win+r - msconfig - karta startup - povypinat hlupost, karta services - zaskrtnut hide all MS services - povypinat nepotrebne sluzby
- prebehnut system antivirusom a antispywarom - antivirus napr. eset online scanner - http://www.eset.com/sk/domacnosti/produkty/online- scanner/
anti spyware MBAM - mwb-download spybot portable - http://portableapps.com/apps/security/spybot_porta ble
vsetko co nastroje najdu tak povyhadzovat