Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schaním sluchátka :)

čaute lidi vím možná to sem nepatří ale schaním něaké špuntove dobře basove sluchátka :) nejde mi tolik o výšky ani středy ale jen o zvýšené basy :) s cenou tak do 1000 Kč .) tak kdyby jste něaké znali tak prosím pošlete odkaz díky :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

No ale o mikrofonu také nepsal.

- A co jako ne bo co? Tim lip, ma neco navic, do usi spunty to jsou, tak resis hoveziny....
- Kdyby jsi alespon k té hloupe reakci, pridal odkaz na jiné sluchatka, jelik zrejme podle tebe mit micro je zrejme "VADA"

I kdyz o d cloveka, jako, ty, co jiného cekat https://www.google.fr/search?q=83.240.101+pc.porad na&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=pVmlVL-IBszPaJrZ gNgC