Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDMI záseky

Dobrý den, k Vánocům sem si pořídil AverMedii LGP Lite, vše fungoval bezchybně nainstaloval sem ovladače, software ,ale když sem propojil PC s Avermedii přes HDMI kabel, tam mne to hodně začalo sekat hry. Je to normální, nebo je to kabelem, či mým PC[MSI GP60] nebo bude chyba někde jinde ?

Děkuji, Havelka.

No, jsem jen hloupí a až teď jsme někde našel že i když nenahráváte tak AverMedia odesílá obraz v FPS co jsou nastavené v Softwaru, a jelikož jsem mnel nastavenou kvalitu na 1080p tak jsem měl možnost jen 30 fps a teď jsem zjistil že na 720p je podpora i pro 60 fps. Takže mi můj monitor ukazoval vše v 30 fps a to bylo na moje oči dost sekavé.

Takže se omlouvám že jsem mrhal vaším časem.

Děkuji, Havelka.