Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 8.1 propad FPS

ahojte mám problém měl jsem normálně win 8 a všechno šlapalo jak má být ale po updatu na win 8.1 se v 85% všech her stal propad FPS o 60%. Napřiklad ve hře league og legend ze 120 na 40, Metro 2033 jedu sotva na 15 fps atd... pokud má někdo stejnej problém a uměl by ho vyřešit budu rád děkuji.
I5 3230M 2,6 GHz-3,2GHz
Radeon 8600/8700
RAM 6GB

- Alala, rozumim, podle toho OBRAZKU se nerid, to znamena ze WINDOWS nemuse najit novejsi drivry, neber to v potaz a vse nainstaluj rucne.
Dejme tomu, zacnes Instalaci CHIPSET a posléze VGA support.amd.com (driver video AMD) a vse by melo byt v poradku)