Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového tabletu

Dobrý den,
moje holka by si chtěla koupit nový tablet a chce pomoct s výběrěm,nevyzná se v HW.Já trochu přehled mám,ale i přesto se radši poradím.Na tabletu bude hlavně prohlížet internet,bude na FB,koukat na filmy a hry taky ráda hraje.Cenový limit by měl být do 5 tisíc,myslím že do té ceny by mohl ty požadavky zvládnout.Ještě možná aby tablet moc neklouzal v ruce,ale stejně by si k němu koupila asi pouzdro,takže to je jedno,no a čím delší výdrž baterie tím lepší.Ale když si s tím bude hrát v kuse tak t ostejně den nepřežije,s tím sme se již smířili.Displej aspoň 8" max 10,OS Android.Preferuji obchod czc.cz ,máme blízko pobočku.
Dám sem svoje návrhy prosím o váš názor na ně,případně dejte svůj návrh.děkuji

http://www.czc.cz/lenovo-ideatab-s8-50-z3745-16gb- android-ebenova/160366/produkt
http://www.czc.cz/acer-iconia-tab-a1-840fhd-stribr na/157034/produkt
http://www.czc.cz/acer-iconia-tab-a3-a20-mt8127-16 gb-android-cerna/159489/produkt

loading...

*Nazdar Jencku
- No, kdys trosku pridal, vrele bych ti doporucil http://www.czc.cz/samsung-galaxy-tab-pro-8-4-16gb- bila/147943/produkt uvid jak ti divka skoci do naruce :-D
- Tablet jsem mel samozdrejme v ruce a je mnohem pritazlivejsi jako na obrazku, prijemny na oci, lehky, kdybych jiz nemel IPAD AIR a byl by pod IOS, tak bych ho mel zrejme pod stromkem.

[img=http://2.bp.blogspot.com/-FUUplo4bhhE/Us7jKitFOuI/AAAAAAAADuM/t-BHrUKKsvo/s1600/Galaxy+Note+Pro+dan+Galaxy+Tab+Pro.jpg]http://2.bp.blogspot.com/-FUUplo4bhhE/Us7jKitFOuI/ AAAAAAAADuM/t-BHrUKKsvo/s1600/Galaxy+Note+Pro+dan+ Galaxy+Tab+Pro.jpg[/img]

sežeň si listopadový Dtest jsou tam tyto tablety, myslím, že jinak v návrhu nemáš špatný tablety

Testované produkty (zobraz v tabulce) Hodnocení
Samsung Galaxy Tab S 10.5 (16 GB + LTE) velmi dobře (80 %)
Samsung Galaxy Tab S 8.4 (16 GB + LTE) dobře (79 %)
Apple iPad Air 2 (16 GB + wi-fi + cellular) dobře (78 %)
Apple iPad mini 3 (16 GB + wi-fi + cellular) dobře (78 %)
Nokia Lumia 2520 dobře (76 %)
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 (16 GB) dobře (76 %)
Sony Xperia Z2 (16 GB + 4G) dobře (76 %)
Samsung Galaxy Note Pro 12.2 (32 GB) dobře (75 %)
Kobo Arc 10 HD dobře (71 %)
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 (16 GB + LTE) dobře (70 %)
Sony Vaio Tap 11 dobře (70 %)
Asus Fonepad 7 (ME175CG) dobře (69 %)
Gigaset QV1030 dobře (69 %)
Acer Iconia Tab 8 A1-840FHD dobře (68 %)
Asus Memo Pad FHD 10 (32 GB) dobře (68 %)
Asus VivoTab Note 8 (64 GB) dobře (68 %)
HP Slate 10 HD dobře (68 %)
Acer Iconia A3-A10 (32 GB) dobře (67 %)
Asus Memo Pad 8 dobře (67 %)
Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7 dobře (67 %)
Lenovo IdeaTab A8-50 dobře (66 %)
Prestigio MultiPad 4 Diamond 10.1 3G dobře (65 %)
Toshiba Encore WT8-A-102 dobře (64 %)
Lenovo IdeaTab A10-70 dobře (62 %)
Sencor Element 10.1Q202 dobře (60 %)
Gigaset QV830 uspokojivě (57 %)
Acer Iconia B1-720 uspokojivě (55 %)
Prestigio MultiPad Rider 7.0 uspokojivě (48 %)
GoClever Insignia 700 Pro uspokojivě (46 %)
Point of View Mobii 945 TAB-PR945 uspokojivě (42 %)
GoClever Terra 10.1 dostatečně (38 %)
Sencor Element 7 4Kids dostatečně (31 %)
iGet Family N7E dostatečně (30 %)
iGet School N9B dostatečně (23 %)