Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve které verzi windows je plánováno předělání pidi dialogů do stavu použitelnosti?

Zdar, od Windows XP se táhne jeden problém, který asi vývojářum nedocvakl:
stačí se podívat na screenshot těchto 3 dialogů v příloze přesnit nastavení systému (tam to zrovna nevadí, žádné scrollovací onanie tam nehrozí), MOžnosti napájení-profil-Upřesnit nastavení profilu a do třetice dialogu Zvuky-Tab zvuky jsou tak titěrně malá, a je vnich nějaký seznam o délce asi 20 položek, případně pro nasrání ještě rozbalovací... a je vidět 5 řádků...

Nevíte, kdy výhledově dojde ke zvětšení oken těchto dialogů? Ono by stačilo, kdyby se daly okna zvětšit (flag okna) a se zvětšením okna by škáloval i ten seznam...

[http://pc.poradna.net/file/view/21045-phpyx1bah]

Musis rozlizovat dialogy, které mají pevný počet položek a dialogy, kde se počet položek v seznamu dynamicky mění.
Pokud si každá aplikace může zaregistrovat vlastní zvuky, pak se bez rolovacího seznamu neobejdeš.

Další věc - kolikrát to nastavení měníš? Pokud několikrát denně, pak má smysl se tím zabývat. Pokud jednou po instalaci systému, pak to nemá cenu řešit a je třeba popohánět vývojáře spíš k důležitějším věcem.