Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook - jas

Ahoj, mám notebook značky ASUS X750JB-TY004H a poslední dobou (včera a dnes) se mi zdá, že mi trochu blbne displej. Není topravidelné, ale během chvilky se mi jakoby sníží jas obrazovky a za chvilku se zase pomalu vrátí do normálu. Nesetkal se s tím někdo? Nemůže to třeba souviset s tím, že jsem notebook připojoval k TV přes HDMI? Díky.

Díky všem za odpovědi. Koukal jsem se, ale takové nastavení jsem zatím v grafice/displeji nenašel. Ještě se ale podívám, dnes mi přijde, že už je vše zase normální. Včera jsem připojil HDMI do TV a potom nějak to začlo u notebooku dělat po odpojení HDMI, dnes se to zatím ale ani jednou nestalo, tak nevím.

ASUS splendid a Power4Gear jsem odsinstaloval hned, ano, byl windows 8, poté proběhlo upgrade na 8.1, všechny ovladače z oficiánlcíh stránek nainstalovány, postupně, tak jak mají být. Aktualizace ale byla zhruba před půl rokem, tento problém začal až včera, po připojení notebooku přes HDMI k tv..

Díky za odpověď. Jediné, co jsem instaloval, byl ovladač pro zvuk (nvidia). Ale to už v té době, kdy to blblo. Osobně si myslím, že je problém s nastavením jasu viz výše,ale nikde jsem nic nenašel. Je to hlavně na tmavších stránku, třeba i když si otevřu klasické windows 8 menu start (modrá obrazovka s programy), začne se jas pomalu snižovat, když přejdu např. sem, zase se dá do normálu.