Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Historie procházených dokumentů

Dobrý večer, zajímá mě, jestli lze dohledat například u operačního systému Windows 7 historii procházených souborů na disku. Podobně jako je tomu například u internetových prohlížečů.
Pravděpodobně na to budou existovat různé prográmky, ale o to mi nejde. Zajímá mě jestli to lze stejně snadno najít jako například v těch prohlížečích.

Děkuji.

Děkuji za rady. Už mi to je jasné. Jde to dohledat snadno. Nemá význam žádné soubory schovávat do různých podadresářů, když to jde dohledat v historii spuštěných souborů v programech.
Jsem to potřeboval vědět jenom kvůli tomu, jestli mám zatloukat nebo se přiznat. :D Jsem měl vymazat jedno pořízené video (s přítelkyní) a jaksi jsem ho ještě nevymazal, tak ho teda budu muset vymazat. :D