Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci lock screen bez widgetu

Ahoj

Mám Fonepad 7 r2014 s And 4.4.2. Nastavba od asusu.

Jde mi o to, ze nechci na zamykaci obrazovce zadny widget. Nepouzivam je a prekazi mi to. Kdyz je vypnu v nastaveni tak tam jsou asi v zakladu dig. Hodiny s pocasim. Boze k cemu to...

Nevi nekdo jak se toho zbavit? Nebo rada na nejakej widget co je proste jen pruhlednej jako kdyby tam nebyl ?

Diky

To ano. Pokud v nastaveni vypnu widgety na lockscreen, tak se tam zobrazi ty hodiny s datumem asi jako zaklad. Pokud widgety zapnu ale zadnej nepridam tak mi zas sviti plusko v krouzku :(

Napadlo mne deaktivovat ten widget ale nic jsem nenasel. Chtel jsem root ale zatim jsem nenasel nic funkcniho. Otazka zda by to pomohlo