Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitoru trvá, než se zapne.

Dobrý den,
už pár dní mám takový problém. Vždycky když zapnu pc, tak monitor místo toho aby se normálně zapl jak to dělal ani ne před týdnem, tak v něm začne něco střídavě pískat, a kontrolka na vypínači začne blikat. Monitor se nakonec sice zapne a pak už s ním nejsou žádné problémy do té doby, než se zapne znova. Vadí mi to v tom, že nevidím stav počítače před načtením windows. Zkrátka zapnu pc, čekám na obrazovku a pak už před sebou mám svou plochu, kde už si mohu dělat co chci. Rád bych připomněl, že jsem si všimnul, že když třeba na chvíli někam jdu (např. se psem) tak se pc hodí do úsporného režimu, a monitor se vypne a když příjdu domů, pc zase zapnu, tak monitor naběhne výrazně rychleji. Mám v plánu s tím zajít do servisu jestli to nebude nějaká prkotina. Typ monitoru je Acer - AL 1916W A
Předem děkuji za vaše odpovědi :)

Ono dnes už jiné závady témer nejsou, na deskách DPS totiž už nic jiného témer není a poruchovost chipú, transistorú, resistorú je o rád, když ne víc nižší, pak první po čem se prípadne jde když se nekdo odhodlá to otevrít, jsou elyty,
zvlášť když jsou umístené né noc daleko od zdrojú tepla, takové malé opatrení výrobce aby ten krám náhodou nefungoval príliš dlouho

.... :puff: