Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava - poblém s novou gk - NENAČÍTÁ BIOS!

Ahoj,
mám tuto sestavu:

CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2900 MHz (14.5 x 200) 5600+
MB: Gigabyte GA-MA74GM-S2 v1
Grafická karta: ATI Radeon HD 3600 Series (512 MB)
Zdroj : 350W EC.

Grafickou katu jsem dneska měnil za gtx 285 s Accelero Xtreme GTX Pro VGA Coolerem.
PC fungoval normálně, vypnul jsem ho, vyndal původní gk, vypojil HDD a posunul ho do vyššího slotu (kvůli menší case by se tam nová gk jinak nevešla), zapojil jsem gtx a zapnul a.. nic.
Větráky hučí, světla svítí, HDD hučí ale to je tak vše :D
BIOS ani nepípne.
Vypojil jsem kartu, zkoušel tu původní ale pořád stejný, pak jsem vypojil komp a vyndal baterku (asi 10 minut), dal zpátky a nic, pak jsem zkusil CMOS, taky bezúspěšně.
Podezřívám zdroj ale mám tu už jen 400W 20 pin (teď mám 24 pin), což nevím jestli nevadí.

Už nevím co dál dělat, čím by to mohlo být? :.(
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Já právě nevím který kus je vadný :D
Mám tu ještě jednu starou sestavu co už roky leží ale tam dám možná RAMky, grafika tam zapojit nejde.
Ještě si říkám že by snad ta MB ale nic není nafouklýho ani vyteklýho, větráky to napájí, HDD a kontrolky taky, tak nevím :/

Tak jo, s tebou končím.
Několikrát jsem tu opakoval, že jsem zkoušel několik různých grafických karet, včetně integrované, z nichž minimálně jedna je stoprocentně funkční.
Ten zdroj stál přes litr a je ještě o dost lepší než jsi mi ty sám doporučoval, když tomu nerozumíš, tak do toho nemluv ;)

Lepší co se výkonu týče, takže vlastně silnější no.
Jasně že kvalitou lepší není ale jestli ti přijde normální cpát do sestavy s Athlonem zdroj za tři litry...

Nemyslím, že jsem expert přes zdroje, jen že jste ze mě dělali debila a shodli se že nic jiného než zdroj to nemůže být a když se ukázalo že jste se spletli, tak se vám to nelíbí.

Pokud se zapojuješ do diskuze, mělo by být normou že si nejdřív pročteš její historii ale to je jen můj názor :)