Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta výkonu notebooku

Dobrý den, mám stařičký notebook Dell Latitude d505 kde mám jen 1.60ghz procesor a 1gb ram. Mám problém s tím že rapidně ztrácí výkon. Po cca hodině na internetu se rychlost procesoru zníží na 591mhz, jak jeto možné?? Když se podívám do Ovl. panelů do sekce systém tak mi to píše 591mhz a po restartu zase 1,60ghz. Poradíte??

Ak mas tu moznost v BIOSe tak si vypni Automaticke podtaktovanie CPU. Alebo sa to niekedy vola aj Setriaci rezim nieco take.
Chod do BIOSu a pozry nastavenie....
-----
A ANO to preto ti v SYSTEME ukazuje tych 591 lebo ako som pisal mas v BIOSe nastavene aby sa CPU samo podtaktovalo a znizilo vykon tym padom. Musis do BIOSu a tam vypnut... - najdi v BIOSe nieco ako PERFORMANCE a tam to musi niekde byt.