Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz na mobil. Huawei vs. Iphone

Dobrý den. Chci znát váš názor na ty to mobily. Mám Huawei ascend G510 a uvažuji o jiném mobilu který je plynulý a bez nervů-beroucích sekání a vypínání aplikací. Uvažuji stále o Iphone ale kamarádi mi stále říkají že to má nějaké nevýhody atd. Prosím vás o vaše názory na tyto dva mobily (Huawei ascend G510 a Iphone 4,4s,5) Děkuji. S pozdravem Dan.

Mě ani android už nebaví, hlavně asi je to divný ale je mi 19 a nebaví mě hry ! :D .. Takže už si troufám říct že konečně dospívám a prostě a zkrátka chci mobil kterej se nebude sekat a bude cenově kolem 6000 a budu s ním spokojenej ale zatím uvidím každopádně děkuji za tipy ;)