Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera 9.1, Google a "presypacky" podruhe

Sorry, ze to tu pisu podruhe, ale ten prvni dotaz nechci exhumovat.

Vec se ma tak: v defaultnim browseru (O9.1) mam nastavenu homepage Google (co jineho, ze... ;-)). Po spusteni prohlizece se stranka nacte a vse je OK. Po jakemkoliv reloadu gugla (ikonkou ci jen navrat z jine sajty) mi nechteji zmizet nablble "presypacky" u kurzoru, ac je stranka nactena. In fact, staci, kdyz tuknu na "Zobrazit" a zpet, hodiny zmizi (a taky treba zavolani okna konfigurace a storno). Cache a cookies jsem mazal, Operu reinstaloval, vse marne. Zvlastni je, ze to dela jen Google. Funkcnosti to nijak nebrani, nicmene me to neskutecne se*e (zatraceni perfekcionisti! :x:). Co muze byt blbe? Jak "odchytit" pripadny neukonceny load (i kdyz browser hlasi "nacteno")?

Cele to jede na W2K SP4, IE6 SP1 to nedela.

Za pripadne rady predem diky.

V tvém příspěvku jsem narazil na slovní spojení v nějakém cizím jazyce. Jde li o něco podstatného, zkus to přeložit do češtiny, abychom ti mohli poradit. Je možné, že se jedná o duševní poruchu, tzv. rozpolcení osobnosti. Pak doporučuji návštěvu lékaře.:))