Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provozní teploty Pentia D820

Prosím jaké jsou běžné provozní teploty CPU Intel Pentium D820 - 2,8GHz a grafika Asus EN 7600GS silent/htd 256MB DDR2.Při zatížení /hry/ mývá CPU > 62 C, grafika 51-4 C, v klidu / jen windows CPU 51 C graf. 49 C. občas se při zatížení počítač i sám vypne - může být problém zde ? Co s tím ? /Měřeno EVERESTEM/
Děkuji

Mirne upraven titulek (mif)

Hmm, právě asi blbě chladí, jede na 4440 RPM, docela to hlučí.Vydrží tak 2 h hraní a vypne se, jenže se mi ještě nepodařilo zjistit tu teplotu před vypnutím. Zdroj mám ATX 450 W.Tak nevím čim by to mohlo být.

Skládal to kamrád, ale snad by neudělal takovou chybu s tim obalem.Přidali jsme tam ještě jeden větráček co pomáhá tý grafice, ale asi blbě nandal ten chladič CPU.Nemohlo by to být třeba tou ,,bednou /Eurocase 5410 /, když jsem to otevřel tak to docela kleslo na 55 C.