Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat,
Potřebuji Herní počítač co rozjede novější hry (Nejčastěji tam budu hrávat Day Standalone)
Chtěl jsem do rozmezí 18.000Kč, ale nakonec jsem se nějak přehoupl na 23.974Kč.
PC: www.czc.cz
Moje otázky:

1. Šlo by od tama něco ubrat aby to nebyl nějaký rozdíl (Třeba 2TB na 1TB..)
Aspoň nějakou korunu.

2. Je tam vše aby se to vůbec rozjelo (něco nechybí nebo tak..)

3. Je tahle sestava dobrá na hraní her, a tak běžné používání..

Asi bych dokoupil ještě chladič procesoru. Při tom rozpočtu už to není taková suma navíc. Jinak tam není nic, co by bylo špatně.

Kvalitu monitoru neřeším, někteří s orlíma očima by si na TN monitor ani neuplivnuli, já osobně proti tomu nic nemám, na hraní je to stejně fuk, monitory ve své cenové kategorii jsou všechny na jedno brdo.