Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook z usa

Dobry den, chtela bych se zeptat, notebook zakoupeny v usa, je nutne jej preinstalovat pro lepsi pouziti v cr? Pripadne v cem jsou rozdily, kdyby se s nim nic nedelalo a ci mohou byt nejake komplikace? Dekuji a preji hezky den!

Dekuji za odpoved, pokud bych presto tento pocitac chtela preinstalovat....tedy ne ja:-)) jelikoz bych to chtela pro moji rodinu a ta nemusi louskat aj...je mozne to udelat bez nejakych problemu? Jinak ohledne nabijecky to je jasne dekuji!

Dekuji velice! necekala jsem, ze to tady funguje takhle rychle:-) muzu se zeptat co si myslite o notebooku: toshiba satellite C75D- B7230
750 GB hard drive, AMD A6-6310 APU 1.80 GHz, 6GB RAM. ...me osobne jde jenom o to, jestli je mozne na tomto typu hrat the sims3 :-))