Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na základní kancelářské potřeby

Ahoj, táta má PC z doby kamenné, 128 mb ram, windows x, no dneska zjistil, že když si zapne internet tak se mu PC restrtuje, tak se mse na to podíval a restartuje se to i když se zapne word, nebo cokoliv. Asi nemá cenu se do toho nějak vrtat.

Tak k dotazu - co byste doporučili jako co nejlevnejší pc? používá to opravdu jenom na internet, mail, možná maximálně si z mailu stáhne nějakej word, excel kterej si prohlídne a vytiskne. Monitor, klávesnici, myš všechno mám, jenom bedna. Nemusí být moc výkonnej, on taťka byl s tou 128mb vykopávkou prej spokojenej, jen mu to přestalo fungovat.
Dík.

• A to 1GB RAM + Windows 64Bit, je taky zajimavé...

ZA 7-8 Tisic, uz se da koupit na takové to serfovani po WANu/WEBu, video, TEXT editory PC typu : ALL IN ONE
Zcela urcite jdou koupit lepsi, jde jen o "alternativni" ukazku.

Je naky cenovy dostupny limit, kolik by chtel investovat?

A nejen disk,ale i Značková operační paměť DIMM pro notebooky typu DDR3,navíc 1GB pro Win 8.1 64 bit bude dost málo.
A kupovat disk 320GB za 1212 Kč,když za 1610,- může mít kvalitní WD 1TB je taky neperspektivní.