Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak používat aplikaci Oskárek?

Zdravím, stáhla jsem si teď aplikaci Oskárek. Poradíte mi někdo co s ním teď dělat aby smsky posílal opravdu zdarma? A koukala jsem na ty brány, ty znamenají co? A když se k nim přihlásím, tak co se stane? :-) O aplikaci nevím vůbec nic, tak prosím nekomentujte typy přečti si o tom a tak ..
Díky moc ;-)

Změna předmětu, původně: Terka (host)

Dobře, napíšu to ještě jinak, přečetla jsem si to, ale těm branám jsem prostě nerozuměla, tak jsem se chtěla zeptat těch, co aplikaci používají, že mi to třeba vysvětlí lépe. Pak tedy nevím, proč sem píšeš, když ani neporadíš. Od toho to je poradna ne? :-x