Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD se nezobrazuje

Dobrý podvečer,

mám problém s externím diskem WD My Passport 0740. Mám ho již nějaký ten pátek a nikdy nebyl žádný problém. Dnes mi ho počítač nechtěl načíst (disk pracoval - vrčel). Až po delší době se objevil v zařízeních, ovšem se žlutým vykřičníkem. Ukázalo se, že je problém s ovladačem, tak jsem ho stáhla, nainstalovala atd. - žlutý vykřičník zmizel a zařízení hlásí, že pracuje ok. Ovšem nadále se mi při připojení k počítači nezobrazuje v "Počítač" nebo kdekoli jinde... navíc trvá dlouho, než se objeví i v těch Zařízeních. Mám OS W7.

Můžete mi poradit? Jako pro laika, prosím...

Předem děkuji,

L.

trefí mě šlak, jestli je ztratím

nestratíš, prv ako budeš panikáriť..skúšal si ten HDD pripojiť do PC cez USB Hub(niečo také..http://www.alza.sk/akasa-connect-4sv-usb-3-0-cerny -d569298.htm)?

Napr. mne to pomohlo, tiež mi raz PC nechcel prečítať disk - vtedy som ho pripájal normálne cez USB port priamo do PC..v inom počítači fungoval normálne aj ked som ho pripojil priamo do USB portu, no ked som to dal cez USB rozbočovačku tak neviem prečo..disk naskočil a ide dodnes!