Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi PC a nepomáhá ani přeinstalace a čištění od virů

Zdravím,

Už tak měsíc (dva?) se mi šíleně seká počítač. Není schopen bez sekání rozjet internet, různé programy a ani hry, které jsem dříve klidně hrál na nejvyšší detaily. PC je teď nově přeinstalovaný z XP na Win 7 (za poslední měsíce jsem ho přeinstalovával snad už 3x) a vůbec to nepomohlo.. Dále jsem také zkoušel počítač pročistit od virů a včera jsem dokonce koupil i novou síťovou kartu (po jejíž výměně je PC o mnoho plynulejší). Už si opravdu nevím rady a budu velice rád, když by se zde našel někdo, kdo by mi dokázal pomoci (ještě bych rád doplnil, že nejsem žádný IT expert a proto je nutné mi jakýkoliv postup co nejlépe vysvětlit)..

Zde je můj PC:
OS: Win 7 Ultimate 64bit
Procesor: Intel Celeron(R) CPU E1500 2.20GHz
RAM: 2 GB

Předem děkuji za jakoukoli radu!

Jediný nelegální software, který tam je, je ten Win.. Zbytek programů jsou: Combat Arms, League of Legends, Dark Sector (tohle jsou všechno hry, které mi dříve šly) a dále jsou tam ovladače na HW.. Nic víc, nic míň. A zatížení CPU je bych řekl OK.

- najprv by som skusil inu instalacku Win7, urcite nie 64b, ale 32b. a Home Premium plne postacuje
- kontrola teplot pod zatazou + celkova stabilita - napr. cez Speccy download_speccy sledovat teploty pri spustenom Prime http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=10 3 teste, zaroven sledovat ci sa test neukonci s chybovou spravou, nechat ist aspon 1h
- skontrolovat RAM a HDD napr. download.html pouzit memtest86+ na RAM staci 1 "loop" skontrolovat ci bude test bez chyb a na HDD pouzit utilitu od vyrobcu HDD - vyrobcu disku najdete v spravcovi zariadeni
- skusit live verziu linux-u a normalne pouzivat par hodin a sledovat ako sa system sprava (ci je alebo nieje spomaleny) napr. SLAX download.php 32b verziu a navod na pouzitie documentation.php

- ak body 2-4 vyjdu bez chyby, tak je na vine Vasa cracknuta instalacka alebo sprasena instalacia OS