Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem

Ahoj, mam taky problem : Vzdy ked si pustim prerobene video ktore som prerobil v Windows Movie Markt 2.1 tak mi ide obraz naopak. Niekedy sa stane ze v VLC Media player mi obraz funguje normalne ale vacsinou je naopak v kazdom prehravaci ktory mam v PC. Ak si ale pustim video ktore nieje preobene tak ide vsetko tak ako ma vo vsetkych prehravacoch v mojom PC. Mozno to nieje podstatne ale tu su prehravace ktore mam v PC : Widows Media Player 10, VLC Media player, DVD Power, Winamp 5.32 a to je asi vsteko.Ak mi viete tymo nieako pomoct tak mi prosim odpovedzte. Za odpoved vopred Dakujem. E-MAIL: martin.brudnak@zoznam.sk

1. Nic neříkající titulek.
2.

ked si pustim prerobene video ktore som prerobil v Windows Movie Markt 2.1 tak mi ide obraz naopak

Naopak znamená: pozpátku nebo převrácenej obraz (horizontálně/vertikálně)?
3. Z jakýho důvodu to video upravuješ? Střih? Změna kódování, ...? Určitě existuje lepší SW.
4. Na email zapomeň.

Pavel