Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na klavesnici notebooku nejde mezernik

Dobrý den, potreboval bych poradit.. Nejde mi najednou na klavesnici od ntb mezernik , b a n .. Mozna to bude klavesnici, mozna ne.. Spis bych myslel ze to bude neco se softwarem.. Nedavno se mi psaly sami od sebe carky a ted uz ne .. A asi pred dvouma dnama mi prestal fungovat mezernik (pisu na klavesnici na obrazovce) (mezernik kdyz podrzim napise par mezer ,ale nefunguje uplne spravne) nevim cim to je.. Nemuze to byt nejaky malware , nebo virus?? notebook mam lenevo g500. Jelikoz celkem hraju hry, tak je mezernik nezbytby. První Dekuji za kazdou radu.
Změna předmětu, původně: Klávesinice
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ako pise kolego HORE = skus zapojit do notebooku klasicku USB klvesnicu a ak pojde vsetko vporiadku tak potom mas pokazenu tu tvoju, ak sa nechces pustit do cistenia klavesnice tak ti odporucam kupit si novu ;-) na ten tvoj notebook (alebo do servisu to daj ak si netrufas tu novu potom zapojit)