Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vylepseni pc

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by mi šla do hromady tato kombinace

základní deska - Asus Maximus VII Gene intel Z97

Procesor - Intel Core i7-4790k

Ramky - Kingston Hyper X beast 16GB DDR3 2400mhz

Chladič - Cooper Master V8 GTS

Zdroj - Zalman ZM850-GVM 850w a mebo jestli mi stačí původní 600 co mám v pc teď.

Děkuji

Já nejsem žádnej odborník v tomhle odvětví takže jsem šel podle toho co sem si myslel a jak jsem řekl jestli mi dokážete udělat levnější a stejně vikonou verzi vůbec se tomu nebráním klidně si i nechám poradit ohledně grafiky ja sám mám teď momentálně gtx 660 ale mám možnost mít 780ti tak nwm jestli se to vyplatí. Ale sem asi magor ale byl bych rád kdyby tam mohl ten Chladič zůstat :-