Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nové publikování článku z pc.poradna.net?

Ahoj chlapíci, admini, modi a vůbec těch horních deset tisíc.

Chtěl bych se zeptat, jak jsou upravený podmínky v případě, že bych chtěl použít svůj článek publikvanej tady na pc.poradna.net i na jiným webu, a to buď:
- ve stejným znění
- upravenej, ale v zásadě stejnej
- použil bych (významnou) část článku

Opakuju, že ten článek jsem psal já, nemám v úmyslu použít práci jinýho člověka.

Co vy na to?

Pavel

30 dnů ... aha, dobré vědět.
na hw serveru nejdřív s vedlejším soukromým publikováním souhlasili, ale pak udělali mrtvého brouka. (a to jsem kvůli nim použil generátor velkých prvních písmen.)
no, budu se utěšovat tím že příspěvek byl zcela slabomyslný, než že by jim můj bložík konkuroval.