Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje PC sestava má smysl a bude fungovat ?

Dobry den,
plánuji si pořídit mojí první pc sestavu kterou si budu chtít sám složit.
Sestava by měla mít cenu do 20 000 Kč a všechny nové hry chci hrát min 50 fps na max detaily, avšak se snažím mít co nejmenší cenu.
Komponenty :
GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB-použitá cena 3 290 Kč
AMD Vishera FX-6350 Intel mám radši ale pro nízkou cenu udělám cokoli.
základní deska : GIGABYTE GA-990XA-UD3 - AMD 990X
a ram paměti : Patriot Signature Line 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB

skříň : AEROCOOL AeroEngine II - BSA (Aluminum door)
cena : 15000
Všechny komponenty jsou z czc.cz kromě skříně.

Dále bych chtěl radu jak je to s kabelama ? jsou u komponentů a nebo se musí koupit ?

To je vše za všechny odpovědi děkuji.

Třeba zde je sestava od M-Pola, stačí odebrat monitor a...
Skříň naprostý hnus s nic moc kvalitou, FX-6350 je naprostá předražená kravina, když FX-6300 stojí o 700 méně a FX-8300 je dokonce levnější! Gigabyte snad už tu nemá nikdo síly komentovat! Do sestavy stačí i čipset AMD 970 a rozdíly Gigabyte od kvalitní desky je vidět pouhým okem, i na dražším AMD 990X.