Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz

Dobrý den,
čistil jsem si PC, pak jsem ho připojil na monitor, zapnul a nešel obraz. Prosím vás, neví někdo čím by To mohlo být? Za odpověď předem děkuji.

Moje sestava:
CPU: AMD sempron 3100+
GPU:Radeon 9550 256mb
RAM: 2x 256mb DDR400 Kingmax
základní deska: Asus k8v-x se

:-D No a to akoze co chces po nas aby sme isly ku tebe a pozrely sa na tvoj PC ? Pretoze okrem toho ze si napisal ze si cistil PC si nic zaujimaveho nenapisal = co si cistil v PC, ci si spravne vypol/zdroj v PC, cim si to cistil, co vssetko si povypinal ked si to cistil... ?
Booooze ludia kedy sa naucite pisat NIE, AKO PRE SEBA ale pre nas TU co niesme pri tebe.
Napis detailnejsie lebo MY NEMAME VESTECKU GULU = ODKIAL MAME VEDIET CO VSETKO SI TAM POSRAL KED TO NENAPISES !?!!
------
A inak to ze ti nejde obraz tak hadam mas zapojeny kebel z Monitoru do Grafickej karty, ze ?

VAcsinou sa PC cisti tak ze vzduchom(stlaceni vzduch alebo kompresorom) vyfukas PRACH von. Alebo niekedy staci aj len povysavat ale pozor aby si neznicil ine komponenty buchnutim a podobne...
Stetec neni dobra vec pouzivat,,, to jedine ked cistis chladic ale stetec nabuduce nepouzivaj... to jedine na malovanie ;-)