Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vyměně CPU nejde obraz

Dobrý den,
na svém PC jsem měnil procesor, byl tam intel pentium 4 a dal jsem tam intel 2 dual core2 duo E7400 SLB9Y, a pak jsem ho zapnul, a nešel obraz (pro info, disk je úplně prázdný, měl jsem v plánu tam nainstalovat OS). Prosím, neví někdo kde by mohla být chyba, nebo kde bych já mohl udělat chybu?. Předem děkuji za odpověď.

Moje sestava:
CPU: Intel core2 duo 2.80
GPU: X300SE 256M Hyper Memory
RAM:1gb
základní deska: Asus P5LD2-vm

Stačí, že se dá zasunout, následky se řeší až potom. Takhle se někteří chovají i k ženám

tož pravda to sice je, no zároveň je témer jisté, kdyby to bylo jinak, lidstvo by už patrilo mezi vyhynuté druhy

co nadeláš ...

.... :puff: