Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta pro zákl.desku GA-M55plus-S3G

Dobrý den,
aktuálně mi odešla grafická karta (NVIDIA GeForce 6600)
a hledám nějakou náhradu a zároveň snad i vylepšení..
Poradíte mi prosím?

Mé parametry:
Základní deska: Gigabyte GA-M55plus-S3G (DDR2, PCI-e,)
Zdroj: Zalman ZM450-GS 450W
CPU: AMD Athlon 64 3200+
RAM: Zeppelin2x1GB DDR2 800MHz CL6 Gold
HDD: int. Seagate ST 316081 1AS 150GB
Ext..WD Elements 1078 700GB

Děkuji.

Nooo lepší CPU je na tuto MB trochu problém, takže upgrade se moc nekoná :(

Za cca 1-2roky se budu stěhovat a sestavovat pc kompletně nový, ale do té doby bych si ještě ráda zahrála nějakou hru (následně bude jen jako pc pro hosty)

Grafiky, které píšeš jsou pěkné, ale jak sám píšeš, nevyužiju celý potenciál a to já bych ráda.
Nemusí to být úplně top, to je aktuálně zbytečná investice.
Spíše bych brala nějakou grafárnu za málo peněz hodně muziky :)

Takže tak okolo 2000Kč. Napadá Vás nějaká?

Díky

4GB DDR5 1800MHz

Prosím, že se mi to zdá...

Nevím, jaké verze jsi hledal, ale tahle má frekvenci paměti 1800MHz, což je samo o sobě kravina kupovat. K tomu, že toho má 4GB se nebudu ani vyjadřovat.
Podívej se na tu, co jsem poslal já. Paměť 4600MHz a taky 128bit. Navíc citelně levnější. Za tuhle cenu může koupit 250.

Edit: V názvu má DDR3, v popisu DDR5. Na Alfě by se měli rozmyslet.

Pokud jsem to dobře pochopil, na počítači se teď bude dva roky "hrát" a potom to bude počítač na internet, je to tak?

Jenom upozorňuju, že ten procesor je hodně tragickej a že to na hraní stejně nebude. Pokud se ale jedná o staré hry, (tím myslím tak do roku 2008), stačit by to mělo.

Pak bych asi koupil tohle http://www.czc.cz/sapphire-r7-240-1gb-gddr5-with-b oost/138430/produkt .

Procesor IMHO nic lepšího stejně neuživí.

Ano chápeš to naprosto správně :)

Nepočítám s tím, že se mi na tom rozjede Assassin's creed unity (2014), ale byla bych ráda kdyby se na tom plynule rozjelo The sims 3(2009),které tam sice jede, ale trochu se seká.

Tjn.Synovec si na návštěvách bude hold muset vystačit s mobilem, ale aspoň neteř si zahraje :)

Díky za odpoveď, pokud budou ještě nějaké nápady budu ráda.

Děkuji