Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška ,,Program přestal pracovat´´

Zdravím, moc prosím o radu, pokud by nekdo vedel duvod proc mi u mnoha aplikaci vyskoci hlaska ,,Program prestal pracovat´´. Stava se mi to napriklad u Internetu Explorer, Google chrome, FIFA 15(origo) atd...Uz sem prosel snad vsechny fora a zkusil nejruznejsi navody jako je zmena registru, nejnovejsi ovladace programu, nejnovejsi ovladace hardwaru, dokonce i preinstalaci z Win 7 na Win 8.1 a stale se nic nezmenilo. Podotykam ze OS nemam origo. Driv vse v pohode chodilo. Dekuju za kazdou pripadnou radu!

Podotykam ze OS nemam origo.

Hmm?

Ta hláška se vyskytuje ve více případech.
Cracknutý program/hra, anebo nakopnutý systém. Dále trojani (použij programy MBAM + AdwCleaner).
Můžeš se podívat do Prohlížeče událostí, jestli tam nenajdeš nějaké podrobnosti.

Trochu mě zaráží i ta přeinstalace Windows. Zkus čistou instalaci jednoho z těch OS (samozřejmě po zakoupení).