Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrolagy ve hrách

Ahoj mám problém , v některých náročnějších hrách mám neustále nějaké mikrolagy , když jedu třeba v autě tak se hra na mikrosekundu zadře(Far Cry 4-ULTRA detaily , SMAA) nebo v Assassin´s Creed Unity , nevím co s tím.. Sestava je dost silná na to , aby dala Far Cry 4 bez seknutí v pohodě

Sestava :
i5 3470
msi GTX970 4G
crucial 1333Mhz (2x4GB)
WD Caviar Green 2TB
Corsair CX500M

U Assassin's Creed Unity bych se nedivil, špatná optimalizace, takže tam bych to neřešil, až vydá Ubisoft patch na optimalizaco potom bude hra hratelná, Unity davám na novějším PC GTX 770 Unity na 30FPS. Far Cry 4 nevím, tu ještě nemám, ale díval jsem se na Let's play od Agraela a také má GTX 770 a jede na ultra ze vším všudy ze 60FPS nějaké menší záseky tam jsou vidět... Jinak hra mu fungovala ok, tak nevím s tím Unity prostě neřeš tam to je prostě špatná optimalizace.

Toho jsem si vědom , na jaře ho budu měnit , měl jsem rozpočet 16 000 , koupil jsem GTX970 , i5 3470 a zdroj , takže na disk nezbylo ,ale ptal jsem se na spoustu fórech a disk by neměl mít žádný vliv na výkon, akorát by měl způsobovat pomalejší načítání lokací a map ....