Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozený Windows Explorer

Ahoj,mám starší laptop Acer s Windows Vista, nainstaloval jsem Tune up od AVG, spustil jsem ho a opravil chyby, které našel. Hned potom přestal chodit Windows Explorer, na monitoru je okno s hlášením, že Explorer neběží, nemůžu se nikam dostat, jenom v nouzovym režimu do cmd.exe a po sfc/scannow to napsalo, že jsou poškozená data CBS.log. Nevím co to znamená, ani jak to opravit. Za všechny rady předem díky!

Pro Honzu Fialu: Díky za odpovĕď, zapomněl jsem napsat, že mám Windows v nĕmčině a v nouzovym režimu to nabízí jen čtyři možnosti-Windows normal starten, Abgesicherter Modus, Abgesicherter Modus mit Netzwerktreibern a Abgesicherter Modus mit Eingabeaufforderung. U prvnich třech možností se objeví okno s hlášením Windows Explorer funkcioniert nicht a nikam dál se nedostanu, u poslední možnosti se otevře okno Administrator:cmd.exe Tak trochu jsem doufal, že mi nĕkdo poradí nějaký příkaz, který to vrátí k poslednímu bodu obnovy...