Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zvukem

nejde mi zvuk..chce to po mě service pack 1 pro XP .. když se ho snažím nainstalovat instalace se nedokončí kuli CD KEY .. poradte mi prosím nějakou jinou cestu . díky

Co ti mam priblizit? Ides tam kde si to PC kupil a povies ze chces legalne Windows. On ti povie cenu.

Nepises ziadne podrobnosti o tom co ti nejde a preco ti to nejde, co chces instalovat a preco, co ti to presne pise, tak co chces priblizovat?
P.S: a ake Win su tam a odkial, a ked su piratske tak ze preco ten pirat uz rovno nenainstaloval Win aj s SP2 apod., to sa opytaj toho kto tam tie Win instaloval.